Planinsko društvo Horjul $this->page_title

Popust: koče 13 planinskih organizacij EU in v Canadi

Nezgodno zavarovanje

da

Zavarovanje za reševanja, cel svet, brez SI

Zavarovanje za reševanje, EU in TR, brez SI

da

Zavarovanje odgovornosti članov, cel svet

Zavarovanje odgovornosti članov, EU in TR

Popusti: Založba PZS, ponudniki opreme

da

** V kočah 1. kategorije je v sobah z do 6 ležišči popust 30 %.

Več o članarini, zavarovanjih in ugodnostih članstva je na <https://www.pzs.si/novice.php?pid=13038>

Družinska članarina: obračuna se ob plačilu članarine naenkrat za celo družino.

Članarina velja za tekoče leto do konca januarja v naslednjem letu.

Vabimo vas, da jo čimprej poravnate in podaljšate članstvo v društvu, s tem pa tudi neprekinjeno zavarovanje.

Prispevek za članarino izračunate in ga nakažete preko UPN naloga na TRR društva. Na hrbtni strani priloge z UPN nalogom je podrobnejše navodilo. Vsi, ki se prvič včlanjujejo v naše društvo, morajo izpolniti pristopno izjavo, ki je natisnjena na UPN nalogu in nam jo čimprej posredovati, lahko tudi dovolj kvaliteten sken, po elektronski pošti na društvani elektronski naslov info@pd-horjul.si. Članarino lahko neposredno in z manj stroški uredite neposredno v pisarni društva.

Po nakazilu prispevka za članarino nam sporočite, za koga oziroma katere osebe ste prispevali članarino. Iz prejetih bančnih obvestil je to običajno premalo razvidno. Prosimo vas tudi, da se po nakazilu članarine čimprej zglasite v pisarni društva med uradnimi urami, da lahko članarino do konca uredimo.

Pri urejanju članarine se lahko dogovorite za naročilo na našo najstarejšo revijo Planinski vestnik. Za člane planinskega društva je znižana letna naročnina 29,25 evrov.

Znižana naročnina na Planinski Vestnik velja samo za tiste, ki prispevajo članarino do konca januarja.